fbpx

Hizmetlerimiz

Kreatif yaklaşımlarla potansiyelinizi keşfediyoruz.

Digital & Offline

BrandLift; digital veya offline mecralarda hedef kitleniz için global trendleri takip eder, markanızı kreatif içerik ve tasarımlarla öne çıkarır.

Creative Strategy

Markanızın stratejisine uygun olarak kreatif yaklaşımlar sunan BrandLift; mecralara özel yol haritaları belirler ve bu stratejik yol haritaları üzerinden özgün çalışmalar ortaya koyar.

Sosyal Medya & Monitoring

BrandLift; tüm sosyal medya platformlarında markanızı trendlere uygun kreatif bir yaklaşımla ele alır, marka bilinirliği ve görünürlüğüne katkı sağlayarak tüketicilerinizle bir etkileşim yakalar.

Influencer Marketing

BrandLift; yeni nesil bir medya kanalı olan Influencer Marketing’i kreatif projelerle ele alır ve hedef kitlenize uygun influencerlarla iletişim kurarak markanızı güncel kılar.

g

Aslında yeni nesil “word-of-mouth marketing” olarak ele aldığımız Influencer Marketing süreçleri; belirlenen sosyal medya kanallarında hali hazırda bir kitlesi olan ve bu kitle ile sürekli etkileşimde olan, kitlenin influencerı bir arkadaşı olarak gördüğü ve diyalog kurduğu yapıdan beslenir. Bu sayede, görüşlerine ve önerilerine önem verilen influencerların, bir ürünü, bir hizmeti veya bir olguyu ele aldığı içerikleri ile kitlesi özelinde bilinirlik yaratması ve aksiyona geçirmesi oldukça etkili bir pazarlama yöntemidir. Influencer Marketing sayesinde ürün veya hizmetinizi belirlenen kitlelere çok daha kolay anlatabilir, çok daha hızlı bir bilinirlik ve aksiyon yaratabilirsiniz.

Branding & Kurumsal Kimlik

BrandLift; markanızla birlikte hareket eder, hedef kitlenize uygun kreatif içerikler sunar ve marka kimliğinizi bir adım öteye taşımak için stratejik yol haritaları oluşturur.

Content Production

Tüketicinin buluştuğu her mecraya özgü kreatif içerikler sunan BrandLift; web sitesi sosyal medya, banner gibi pek çok platformda markanızı öne çıkarır ve tüketicinin odağına girmenizi sağlar.

Video & Production

BrandLift; global ve yerel benchmark çalışmalarıyla kreatif imaj, özel gün projeleri ve TVC gibi markanıza ve hedef kitlenize uygun video içerikleri sunar.

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın!

close
type characters to search...
close